latency.cz

Mobilní aplikace

Jak postupujeme?

Na začátku provedeme důkladný průzkum vašeho projektu, abychom pochopili vaše představy týkající se designu a cílů vaší aplikace.  Na základě této analýzy budeme schopni vybrat pro vás optimální řešení, sestavit cenovou nabídku a vysvětlit vám postup, jak budeme postupně vytvářet vaši aplikaci.

Návrh aplikace

Proces vytváření mobilních aplikací s námi není jen technologický, ale i kreativní zážitek. Společně procházíme každý krok od prvního nápadu až po vývoj a testování, abychom vytvořili aplikaci, která vás bude hrdě reprezentovat.

Celou aplikaci nejdříve vytvoříme pouze jako návrh. Tzn vireframe. Na tom si s vámi pečlivě odladíme chování aplikace, UI apod. Následně se vytvoří design a nakonec to naprogramujeme na zvolené platfotmy. 

 

Nahrání aplikace do obchodů

Vyřešíme za vás všechny povinnosti, které aplikace musí splňovat pro úspěšné nahrání do Google Play a App Store. Poskytujeme také dlouhodobou podporu, aktualizace a další nutnosti. Můžete se tak soustředit na to, co je důležité – váš byznys. Technické řešení můžete nechat na nás.

Cena

Cena je opět velmi závislá na typu projektu. Kontaktujte nás prosím se svým návrhem, nápadem a už během prvního krátkého hovoru vám můžeme dát velmi hrubý cenový odhad.  

Mobilní hry

V případech, kdy hledáte partnera, který by vám vytvořil mobilní hru, tak i na to jsme připraveni. Na velký AAA titul bohužel nemáme kapacity, ale na menší, originální hry nebo hry, které můžete využít k marketingovým soutěžím, jsme perfektně připraveni.

Máme zkušenosti s tvorbou her pro soutěže, kde jsme řešili napojení na sklad, žebříčky, anti-cheating mechanismy, ale i s jednoduchými multiplayer hrami. Vývoj her je velmi komplexní záležitost; jak cenu, tak i časovou náročnost nelze obecně stanovit. Kontaktujte nás a určitě spolu něco vymyslíme!

Přejít nahoru