latency.cz

Jednoduché webové stránky

Jak postupujeme?

Nejdříve si s Vámi projdeme Váš projekt, zjistíme Vaše představy ať už ohledně designu, tak ohledně cílů a toho proč Web potřebujete. 

Na základě toho Vám jsme schopni vybrat pro Vás vhodné řešení, připravit cenovou nabídku, včetně postupu  jak budeme Váš web postupně tvořit.

Zvolení platformy

Zvolit správnou platformu je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí. Existuje široká škála open-source řešení, z nichž každé je ideální pro konkrétní potřeby. Máme zkušenosti s nejrozšířenějšími platformami a dokážeme posoudit jejich silné stránky i slabiny. Podle vašich požadavků tak vybereme optimální platformu.

Pro méně náročné stránky je často ideální volbou WordPress, nejpopulárnější a bezplatné CMS na světě. S WordPress máme rozsáhlé zkušenosti, používáme ověřené moduly a postupy. Je vhodný pro širokou škálu uživatelů, díky robustnímu a jednoduchému správě obsahu.

V závislosti na vašich potřebách často volíme také mezi OpenCart, PrestaShop, ale i mezi web buildery jako je Shopify, Shoptet. V situacích, kdy jsou požadavky na web dosti specifické, stavíme weby nejčastěji na Symfony Frameworku a různých rozšířeních, ale to už se bavíme spíše o řešení na míru.

Jak si vyberu vzhled?

Každý z nás ma jiné představy a preference. Někomu stačí, že nám řekne oblibenou barvu a nechá nám volnou ruku. Někdo si chce vybrat z tisíce dostupných šablon a někdo nám jen ukaže cizí web, který se mu líbí a chce to podobně. 

V případě jednouchého webu si tak většinou vystačíme s úpravou nějaké šablony, která se vám zalíbí. Pošleme vám několik vzorků nebo si můžete vybrat libovolnou wordpress šablonu na trhu.

Kolik to bude stát a kdy to bude?

Cena i nutný čas k vyhotovení webu jsou vždy individuální. Každý z nás chce od webu něco jiného, ale pro hrubou představu zde pro vás máme tyto příklady:

Osobní prezentace

od 10.000 Kč

Doba zpracování: 2 týdny

 • Do 3 stránek
 • Design dle vybrané šablony, s menšími upravami

Firemní web

od 20.000 Kč

Doba zpracování: 1 měsíc

 • Do 10 stránek
 • Design dle vybrané šablony, s množstvím customizací
 • První reklamních kampaň

Malý eshop

od 30.000 Kč

Doba zpracování: 1 měsíc

 • Do 10 statických stránek
 • Stránka produktů a kategorií
 • Design dle vybrané šablony, s množstvím customizací
 • První reklamních kampaň

Všechny tyto příklady pak mají společné

Uvedené příklady vycházejí z nejčastěji volených variant. Jde o weby postavené na Worpressu, potažmo na woocomerce. Takový web lze volně administrovat a upravovat.  Samozřejmostí je, že web vám poběží na vlastní doméně.  Weby hostujeme většinou přímo u nás. Ve většině případů pak připočítejte ještě roční poplatek za hosting a doménu.  

Někteří klienti také chtějí jednou za čas web zkontrolovat, něco upravit, aktualizovat zabezpečení atp. Je dobré tedy počítat s nějakou častkou za tyto občasné služby, ať už paušalně nebo na objednávku konkrétní upravy. Tato služba správy webu je naprosto volitelná, žádné poplatky navíc u nás nenajdete.

 

Doména

od 175 Kč /rok

 • Ceny za domény se řídí ceníkem vybraného poskytovatele
 • Doménu vám mužeme zdarma spravovat u nás, aby jste nemuseli řešit žádné nastavování

Hosting

od 600 Kč /rok

 • Cena se může lišit v zavislosti na využití zdrojů, jako pamět RAM, disku a výkonu
 • Hosting pro nás outsourcuje firma vas-hosting.cz a řídíme se jejich ceníkem. Hosting je to stabilní a jsme s ním spokojeni.
 • Hosting nemusíte mít nutně u nás.  Spravujeme i hostingy 3. stran.

Správa webu

(nepovinné)
od 1000 Kč /rok

 • Je vhodné web udržovat aktuální, poskytujeme tak i službu správy webu, kdy vám ty zásadní věci pohlídáme.
 • Zaléží jen na naší dohodě,  web Vám můžeme plně svěřit a můžete si ho kompletně spravovat sami.

A co dál? Marketing, SEO, Měření,..

V závislosti na vašem projektu jsme schopni vám zajistit veškeré nutné další služby. Připravíme pro vás Reklamní kampaň na google nebo třeba facebooku. Vyladíme SEO do nejmenších detailů. Zajistíme měrení  statistik od standardního GA po nastavení vlastních měřících metrik, konverzí atd.  Sami vám nabídneme co je vhodné udělat, bude jen na Vás zda služby od nás využijete, nebo si třeba rekalmu zajistíte po své ose. Jsme naprosto flexibilní!

Přejít nahoru